İZMİR KARŞIYAKA KAPICI ARAYAN

İzmir Karşıyaka Bostanlı'daki apartmanımıza genç dinamik "kapıcı" aranıyor.


Kapıcı, iş ilanları. Acil "bay kapıcı elemanı aranıyor, temizlik elemanı iş ilanları, bay temizlik elemanı arayan, bay temizlik elemanı iş ilanı, kapıcı arayanlar, temizlik elemanı iş ilanları sayfası" v.b yeni iş ilanları hepsi bu sayfalarda. İlan bilgilerine uygun iş arıyorsanız iletişime geçiniz.

BAŞVURU:

Yayın Tarihi:

Bitiş Tarihi:

Belirtilmemiş

Alternatif iş ilanı için İzmir, Temizlik Elemanı özel sayfaları ziyaret ediniz. Benzer iş ilanlarını , , , inceleyin. Yayın süresi biten ilanlarda site içi iş aramayı deneyiniz. Üyeliksiz, CV siz, Tek Noktadan Kolayca İş Fırsatları.

4 Comments

  1. Merhaba nasilsiniz benim katı sıvı ve doğalgaz belgem var kapıcı işi olur e sınıfıehliyetim var src 2ve4 var periyodik ve mekanik bakım onarım tecrübem var doğalgaz belgem var şofőr işi olur peyzaj düzenlemesinden anlıyorum 05365725790 ulaşabilirsiniz iyi günler dilerim.

  2. Merhabalar elektirik ustasi havuz oporotoru belgesi elektirk belgem b sinifi eliyetim 2005 beri evliyim 2 cocugum var temizlik teknik servislik kapicilik cim bicme elimden her is gelir.izmir alsancak

  3. Evliyim bu işe ihtiyacım yardımcı olursanız sevinirim mağdurum çalışmıyorum saygılarımla teşekkür ederim

  4. Merhaba evliyim ehliyetim var b çocuk yok mağdurum işe ihtiyacım var belgem var yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.