Avukat İş İlanları

Telefon | E-mail:

Yayın Tarihi:

Bitiş Tarihi:

Belirtilmemiş


BUGÜNKÜ AVUKAT İLANLARI

İLAN YAYIN SÜRESİ TAMAMLANMIŞTIR.

🙂 Yenilenen Avukat İş İlanları sayfamıza geçmelisiniz...DEĞERLİ bir tazminat davası için Avukat aranıyor. Sinan Güngördü.

ilan yenileEMEKLİ/ yeni; Avukat- İcracı- Stajer KIZILAY'daki dava ağırlıklı Hukuk büromuza Adalet Meslek Yüksek Okulu mezunu bay katip alınacaktır.

ilan yenileŞİRKETİMİZ Bünyesinden Çalışacak Avukat aranmaktadır.

ilan yenile


avukat


FİRMAMIZ Bünyesinde 2.500 TL Maaş+ SGK İle Çalışacak Bay Avukat 


TURKCELL Hukuk bürosuna tecrübeli- tecrübesiz Callcenter alınacaktır. 


AVUKAT aranıyor. 


ÇOK Değerli Haklı Davalarımıza Bakacak başarılı güvenilir Kurumsallaşmış Hukuk Büroları, Akademisyenler aranıyor.


HUKUK Büromuzda çalışacak Katip aranıyor. 


KIZILAY'daki Hukuk büromuza tercihen Adalet Yüksekokulu (ÖRGÜN) mezunu bayan eleman alınacaktır. ENERJİ İthalat, İhracat grubumuza sözleşmeli, ceza, borçlar, ticaret, icra, iflas branşında Uzman Ankara, İstanbul, Antalya, Adana, İzmir bürolarımıza kendi ofisinden, uzaktan, cazip sabit maaş+ primle davalarımızı takip edebilecek asgari 8 yıl deneyimli bayan avukatlar, danışmanları, müşavirleri 


Acele Tecrübeli Avukat Stajyer Avukat Adalet Okulu Mezunu Hukuk Sekreteri Muhasebeci Yabancı Okul Mezunu Organizasyonlara, Yurtdışı Yazışmalara Halkla İlişkiler Sorumlusu MURAT BULAT HUKUK BÜROSUNA Deneyimli AVUKAT ALINACAKTIR


Kurumsal şirketimiz bünyesinde ücretli olarak çalışacak Avukat alımı yapılacaktır. Genel Nitelikler Trabzon da ikamet eden Seyahat ve askerlik engeli olmayan, esnek çalışma saatleri ile çalışabilecek, aktif araç kullanabilen Özel Hukuk ve İdare Hukuku alanında deneyimli MS Office programlarına hakim İş Tanımı Doğu Karadeniz bölgesinde dava takip ve hukuki danışmanlık hizmeti Dava takip ve hukuki raporların hazırlanması Başvurmak isteyenlerin aşağıda belirtilen faks numarasına CV göndermeleri rica olunur ETM Enerji Telekom Mühendislik A.Ş. ŞİRKETİMİZE Acil Bay Avukatlar alınacaktır.


PLAZA'da çalışacak stajyer avukat. Esenler 


ANAŞMALI/ Kadrolu; avukatlar/ icra memurları.


Sıhhıyede bulunan büromuzda çalışacak Banka takiplerinde deneyimli katip arıyoruz.


KIZILAY'a tecrübeli parttime Avukat. 


24/06/2015 16:10

Toplam ziyaret 79 - Bugünkü 0